Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Elektroniczna książka serwisowa? Brak normalnej ksiązki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Trancer, o tym spisie żarówek już pisałem na forum - czytałem ze strony Skody instrukcje do O III - i od razu mi to wpadło w oczy - w instrukcji do O I jest elegancka tabelka i wszystkie szkiełka rozpisane.

    Ale teraz wszystkie instrukcje są takie - masz napisane jak wyjąc z pudełka, żeby worka foliowego nie zakładać na głowę, a nie masz jak włączyć i zaprogramować
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #27
      W poprzednim moim aucie VW Polo 9N 1.4 16V wszystko było opisane co i jak. Teraz myślą, że człowiek będzie liczył tylko i wyłącznie na ASO...ch*j prawda...

      Komentarz


      • #28
        No i tak faktycznie to wygląda. Jest tylko okładka książki serwisowej i dostałem pierwszą kartkę do wpięcia - przegląd przedsprzedażny. Potem ASO daje kolejne kartki z wykonanych OT lub - odpukać - napraw. Spisu obsługi serwisowej nie ma.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez ruwado
          No i tak faktycznie to wygląda. Jest tylko okładka książki serwisowej i dostałem pierwszą kartkę do wpięcia - przegląd przedsprzedażny. Potem ASO daje kolejne kartki z wykonanych OT lub - odpukać - napraw. Spisu obsługi serwisowej nie ma.
          heh... no to szkoda
          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

          Komentarz


          • #30
            Przy wymianie oleju dostałem fabryczną sztywną okładkę (format zeszytu) i drugą karteczkę do kolekcji. Więc tak to będzie wyglądało. Będzie się gromadzić luźne poświadczenia wykonanych operacji (data, nazwa ASO, przebieg itp.).
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #31
              Teraz znowu jest inaczej. Jak w zeszłym roku odebrałem O III, była instrukcja i demo książki serwisowej z danymi samochodu i ewentualnym terminem przedłużonej gwarancji i naklejką z kodami z danymi samochodu. Do tego ASO dawało luzem poświadczenia przeglądów. Teraz jak odbierałem Citigo, nie ma już w ogóle książki serwisowej - dane o terminie odbioru, ewentualnej przedłużonej gwarancji i naklejka z kodami jest wklejana na pierwsze strony instrukcji obsługi!!!
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                Teraz znowu jest inaczej. Jak w zeszłym roku odebrałem O III, była instrukcja i demo książki serwisowej z danymi samochodu i ewentualnym terminem przedłużonej gwarancji i naklejką z kodami z danymi samochodu. Do tego ASO dawało luzem poświadczenia przeglądów. Teraz jak odbierałem Citigo, nie ma już w ogóle książki serwisowej - dane o terminie odbioru, ewentualnej przedłużonej gwarancji i naklejka z kodami jest wklejana na pierwsze strony instrukcji obsługi!!!
                ale ja w O3 z 2014 mam wpis o wydłużonej gwarancji w instrukcji, więc tak jak teraz.
                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                Komentarz


                • #33
                  A ja w OIII z 2015 roku w dodatkowek książce serwisowej.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #34
                    Pytanie mam do elektronicznej książki serwisowej.

                    Przy normalnej papierowej książce jest tak że jak kupujący chce sprawdzić czy książka jest prawdziwa to musi z właścicielem i dowodem rejestracyjnym podjechać do salonu bo inaczej mu w salonie nie zrobią weryfikacji ( tak to działa w Krakowie ). Przy elektronicznej też tak to działa? Czy jak chce kupić auto z elektroniczną książką to dzwonie do dowolnego salonu podaje VIN i salon elegancko podaje mi kiedy i przy jakim przebiegu auto było w ASO ?
                    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                    Komentarz


                    • #35
                      Podejrzewam, że jak nie jesteś właścicielem to Ci nie powiedzą, musisz z obecnym właścicielem pojechać do ASO. Bo niby dlaczego zdobywając VIN czyjegoś autka masz prawo dostać wszystkie info?
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • #36
                        Zgadzam się.

                        Natomiast przy normalnej książce możesz zawsze poprosić właściciela o przesłanie fotek książki więc mniej wiecej wiesz na czym stoisz. Przy elektronicznej jak właściciel nie ma tych wydruków to jak przedstawi historię przeglądów bez wizyty w ASO ?
                        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                        Komentarz


                        • #37
                          Nie przedstawi. Albo wizyta w Aso albo wydruki.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • #38
                            a te wydruki chociaz zrobia?
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • #39
                              W aplikacji Skoda MySkoda (po wpisaniu swojego VINu) są w zakładce MyCar m.in. informacje:
                              - data wyprodukowania auta
                              - data pierwszej rejestracji i
                              - cyfrowa książka serwisowa - zrzut do pdf.a dokładnie taka sam jaką otrzymałem po serwisie.
                              Nie ma w niej żadnych konkretów Jest tylko:
                              1. data wykonania przeglądu,
                              2. przebieg
                              3. Numer zlecenia
                              4. Opracowany przez - nazwa danego dealera.

                              Nie ma mowy o zastosowanych częściach. Może szczegółowe dane maja jedynie dla siebie???
                              Ostatnio edytowany przez maol72; 34410.
                              O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                              -----------------------------------------------------
                              Moja eReSka

                              Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                              Komentarz


                              • #40
                                Na dzień dobry to jest najważniejsze co każdego interesuje

                                1. data wykonania przeglądu,
                                2. przebieg
                                3. Numer zlecenia
                                4. Opracowany przez - nazwa danego dealera.


                                Ściągłem apke i po odpaleniu jedynie biały ekran. Telefon na androidzie. Co jest ?
                                Ostatnio edytowany przez JayKey49; 37545.
                                Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                Komentarz


                                • #41


                                  Ściągłem apke i po odpaleniu jedynie biały ekran. Telefon na androidzie. Co jest ?[/QUOTE]

                                  Zaloguj się tam swoim VIN-em ale może to chodzi z O3? Tak jak w Skoda Connect nic nie wskórasz VINem ze starszego auta!
                                  Ostatnio edytowany przez maol72; 34410.
                                  O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                                  -----------------------------------------------------
                                  Moja eReSka

                                  Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Nawet nie dochodzi do momentu wpisania nr VIN. Przez 2-3 sekundy pokręcą się jakieś autka a potem biały ekran i dalej nie ruszy
                                    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez JayKey49 Zobacz wpis
                                      Nawet nie dochodzi do momentu wpisania nr VIN. Przez 2-3 sekundy pokręcą się jakieś autka a potem biały ekran i dalej nie ruszy
                                      to może masz starszą wersję Androida albo apka nie jest dla tego modelu telefonu.
                                      O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                                      -----------------------------------------------------
                                      Moja eReSka

                                      Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Mam androida 5.0 lollipop
                                        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X